Rzeka Rega i spływy kajakowe

Do Mrzeżyna można przyjeżdżać nie tylko ze względu na piaszczystą szeroką plażę oraz czyste morskie kąpielisko. Jest także wspaniałe miejsce dla osób preferujących różnorodne formy aktywnego wypoczynku.

Warto przyjechać dla morskich atrakcji, którymi są: pływanie, sport wodny, jak również boiska sportowe oraz spływy kajakowe po rzece Redze. Ten, kto lubi wypoczywać aktywnie – nie będzie się nudził – także ten, kto lubi poleniuchować w pięknej okolicy.

Spokojny i przyjemny wypoczynek na plaży czy posiłek w różnych lokalach gastronomicznych – latem funkcjonuje idealnie.

Mrzeżyno i jego noclegi to ciekawe warianty noclegowe – kempingi, prywatne kwatery a także wiele ośrodków wypoczynkowych. Uroczy pensjonat jest miejscem na zatrzymanie się każdego, kto chciałby wypoczywać na plaży oraz popływać po rzece Redze.

Mrzeżyno znajduje się u ujścia rzeki – istnieje możliwość pływania kajakiem, woda zachwyca swoim wyglądem i tworzy malowniczy krajobraz. Płynąc, łatwo jest wyciszyć się i zrelaksować – czując napływający spokój.

Warto zobaczyć starą Regę – czyli stare koryto Regi, nieopodal znajduje się jezioro Resko [więcej danych]. Atrakcją Mrzeżyno są spływy kajakowe można go rozpocząć w Świdwinie, na jego końcu jest baza OSiR w Mrzeżynie.

Miejscowość cieszy bliskością wody, ruchem łodzi oraz malowniczym krajobrazem. Rzeka Rega jest łatwa do przepłynięcia – niemal w całości. Wiele przyjemności i radości sprawi spokojne pływanie wraz z podziwianiem pięknej przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *