Zabawy dla dzieci w miejscowości Świnoujście

Nie łatwo jest zadowolić najmłodszych uczestników wakacyjnego wyjazdu. Każdy rodzić z pewnością przyzna nam rację, że wybrana miejscowość musi być atrakcyjna i piękna, zwłaszcza jeśli mówimy miejscowościach zlokalizowanych nad Bałtykiem. W razie niepogody musi ona oferować inne formy spędzana czasu. Na szczęście na Pomorzu jest wiele wspaniałych miejscowości. Opowiadaliśmy Wam już o Łukęcinie http://1mieszkaniedlamlodych.pl/atrakcje-lukecina-przyjazne-dla-wszystkich-52/, a dzisiaj odwiedzimy Świnoujście.

Planując wakacje z dzieckiem, można być pewnym, że czas spędzony w nadmorskim Świnoujściu będzie pełen przygód. Nie trzeba martwić się, że najmłodsi będą nudzić się całymi dniami. Wspaniała plaża, która uznawana jest za jedną z najszerszych i najczystszych w Polsce daje niebywały komfort dla rodziców, których pociechy bawią się w piasku. Świetnie wyszkolona kadra ratownicza, również sprawia, że można czuć się bezpiecznie, kiedy najmłodsi pluskają się w wodzie. „Noclegi Świnoujście” jak również „baza noclegowa” to bardzo przydatne zwroty, jeśli wyjazd ma być w pełni udany. Bogata oferta noclegów jest dostępna w biurach turystycznych oraz na stronach internetowych np. .

Kiedy nadejdzie znudzenie, można wybrać się na wiele atrakcji przygotowanych na samej plaży. Dostępne są kolorowe zabawki dmuchane, na których można skakać do utraty sił. Jeśli to nie wystarczy, można udać się na trampoliny, bądź poduchy, na których można świetnie się bawić. Udając się wgłąb miasta, również na najmłodszych i nie tylko czekają place zabaw ogólnie dostępne. Przy basenie znajduje się Miasteczko Pirackie. Podłoże zrobione jest z miękkiego materiału, co zapewnia bezpieczeństwo w razie upadku. Atrakcją tego miejsca jest drewniane wykonanie konstrukcji, która zrobiona jest w kształcie statku. Jeśli starsi, chcą aktywnie spędzić czas z dziećmi, można wybrać się na ulicę Chopina, gdzie przygotowana jest oprócz placu zabaw, siłownia na świeżym powietrzu. Oprócz zabawy, można w tym miejscu zadbać o aktywność fizyczną, spalić kalorie i nabrać siły na korzystanie z kolejnych atrakcji.

Chwilę odpoczynku i relaksu można znaleźć w Parku Zdrojowym https://google.pl/maps/place/Park+Zdrojowy. Wspaniałe alejki, usytuowane wśród starych drzew, zapewnią w upalne dni odrobinę cienia i chłodu. Osoby lubiące gry zespołowe, również będą zadowolone z rozwiązań i możliwości, jakie dostarcza miasto. Istnieje możliwość grania w koszykówkę, piłkę siatkową, plażową. Miłośnicy tenisa ziemnego, mogą skorzystać z kortów tenisowych. Dla turystów kochających mocne wrażenia, przy ulicy Matejki znajduje się Park Linowy. Nawet w pochmurne dni, kiedy aura pogodowa nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, można być pewnym, że nie będzie nudy. Basen kryty oraz sale zabaw zapewnią poprawę humoru. 

5 thoughts on “Zabawy dla dzieci w miejscowości Świnoujście

  1. Zadowolić dzieciaki na wakacjach to nie lada wyzwanie. A do tego znaleźć noclegi, które będą odpowiednie to jeszcze gorsze :)

  2. Jest tam sporo ofert noclegowych, gdzie na posesjach znajdują się place zabaw itp. To też jest bardzo ważne, gdy mamy pod opieką dzieci ;)) zawsze rodzice mogą wtedy trochę odpocząć 😉

  3. Szukaliśmy fajnego miejsca nad morzem, do którego można by pojechać z dziećmi. Dzisiaj wchodzę na wasz blog i jest podpowiedź :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *